Målad. En dörr med bakomliggande hyllplan. Daterad 1753 i måleriet. Längd 72. Bredd 52. Höjd 93 cm.
Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Avslag. Senare målning. Lås saknas. Färgbortfall.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!